Najlepsze turnusy odchudzające wyłącznie w Ułańskiej Zagrodzie i z dietą dr Ewy Dąbrowskiej!

Najlepsze turnusy odchudzające wyłącznie w Ułańskiej Zagrodzie i z dietą dr Ewy Dąbrowskiej!

Turnusy odchudzające w wersji 7-dniowej i 14-dniowej – decyzja należy do Ciebie!

Turnusy odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie z dietą dr Ewy Dąbrowskiej trwają 7 lub 14 dni i każdy z nich rozpoczyna się w piątek i kończy w piątek. Każdy poszczególny wyjazd poprzedzony jest odpowiednimi badaniami i konsultacjami lekarskimi. Codziennie od rana rozpoczynamy dzień od rozgrzewki na prywatnej plaży, ćwiczeń na sali gimnastycznej lub aktywności z kijkami do nordic walking. W dalszej części dnia znajdzie się miejsce na edukacje połączoną z rozrywką. Będą to przede wszystkim wykłady dr Ewy Dąbrowskiej o zdrowym odżywianiu się i samoleczeniu (w formie wideo). Jest to także czas na integrację uczestniczek i uczestników turnusu oraz czas na wspólne wycieczki rowerowe lub piesze.

Jakie dodatkowe usługi możesz spotkać podczas wypoczynku w Ułańskiej Zagrodzie?

Turnusy odchudzające z dietą dr Ewy Dąbrowskiej zapewniają naprawdę wiele atrakcji, jednak kilka z nich jest szczególnie ważnych. Transport do i z Ułańskiej Zagrody, jednak wyłącznie przed wcześniejszym ustaleniem tego z pracownikami ośrodka. Podczas całego pobytu organizowane są ogniska i jest to naprawdę świetna okazja na integrację i dobrą zabawę. Ułańska Zagroda ma naprawdę sporo pomieszczeń, gdzie można spotkać się i porozmawiać. Turnusy odchudzające z dietą dr Ewy Dąbrowskiej oferują także prywatna plaże, na której w okresie letnim można plażować czy odpoczywać nad jeziorem.

Turnusy odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to relaks nie z tej ziemi!

Turnusy odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie to przede wszystkim niesamowity czas na relaks. Sauna fińska, masaże czy codzienna gimnastyka zawsze pod okiem specjalistek i specjalistów! Te wszystkie rzeczy w połączeniu z wiejskim klimatem oraz w otoczeniu Drawieńskiego Parku Narodowego dadzą Ci świetną przestrzeń na regenerację sił. Ułańska Zagroda jest miejscem idealnym dla osób zmęczonych pędzącym miastem, mających chęć wypoczynku w ciszy i spokoju.

Copyright Wieczór panieński… 2022
Shale theme by Siteturner