Spodnie rozszerzane wracają do łask

Spodnie rozszerzane co jakiś czas wracają do łask. Dlaczego? Otóż kobiety, szczególnie szczupłe wyglądają w nich doskonale. Idealnie komponują się ze szpilkami, które wysmuklają nogi kobiety, która je nosi. Aby wyglądać nieskazitelnie trzeba pamiętać o tym, żeby do zestawu spodnie rozszerzane + szpilki dobrać dopasowaną górę.

Choć tego typu spodnie najlepiej sprawdzają się na kobietach wysokich i szczupłych, panie, które nie mają figury Renaty Kaczoruk również mogą sobie na nie pozwolić. Wówczas obowiązkowe będą wspomniane wyżej szpilki.

Rozszerzane spodnie typu szwedy sprawdzą się podczas wielu okazji

Ten rodzaj spodni jest na tyle uniwersalny, że możesz go założyć na wiele okazji – zarówno na bardziej eleganckie przyjęcia, jak i mniej zobowiązujące spotkania. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, z jakiej tkaniny zostały wykonane szwedy. Satyna to materiał, który doskonale sprawdza się na uroczystościach o wysokiej randze, takich jak przyjęcie weselne czy spotkanie z ważnym klientem. Natomiast spodnie rozszerzane wykonane z jeansu lub innego materiału z domieszką wełny sprawdzą się na popołudniowych wyjściach.

Copyright Wieczór panieński… 2022
Shale theme by Siteturner