Wnętrze w stylu glamour

Styl glamour kojarzony jest z elegancją i luksusem. Z tego powodu niektórzy wychodzą z założenia, że nie stać ich na takie urządzenie swojego salonu czy sypialni. Ale prawda jest taka, że wnętrze glamour nie wymaga wcale dużego nakładu środków finansowych. Tak naprawdę praktycznie każdy może sobie pozwolić na urządzenie pomieszczenia w stylu glamour.

Czasami wystarczy, że w salonie, w którym dominują kolory, takie jak biel i szarość, powiesimy żyrandol z kryształkami, aby osiągnąć efekt, o jaki nam chodzi. Wieczorem, kiedy zapalimy światło, kryształki będą mieniły się tysiącem barw, co da zjawiskowy efekt. W zestawieniu z takim żyrandolem idealnie będzie prezentowała się lampa glamour. Decydując się na styl glamour, musimy pamiętać, że dodatki powinny ze sobą współgrać. Oznacza to, że nie możemy łączyć różnych materiałów i stylów, ponieważ uzyskamy efekt odwrotny od zamierzonego… Jeśli lubimy błysk, to kryształki z pewnością podbiją nasze serca. 

Oświetlenie glamour i dodatki

W naszej ofercie znajduje się zarówno lampa glamour, nowoczesna lampa sufitowa wisząca utrzymana w tym samym stylu, kinkiet, jak i plafon. Wybór na naszej stronie jest duży, a oświetlenie zróżnicowane. Jedne lampy glamour będą doskonałym wyborem do wnętrz nowoczesnych, a drugie do takich, które choć są glamour, to nawiązują do czasów minionych… Decydując się na zakup tych eleganckich lamp, stworzymy w domu wyjątkowy klimat, jakiego będą nam zazdrościć wszyscy odwiedzający. Żeby jeszcze bardziej go podkreślić, do oświetlenia możemy dokupić świeczniki z kryształkami czy połyskujące ramki na zdjęcia. 

Cena lamp w stylu glamour

Jak już wspomniano na samym początku, lampa glamour może znaleźć się w każdym domu, bowiem jest ona bardzo przystępna cenowo. Za niektóre modele zapłacimy kilkaset złotych, czyli dokładnie tyle samo, co za inne lampy. Ale są też takie, których cena sięga kilku tysięcy. Co je łączy? Efektowność oraz wysoka jakość wykonania. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą i wybierz takie oświetlenie, które będzie Ci odpowiadało pod względem wizualnym, jak i cenowym. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Wieczór panieński… 2020
Shale theme by Siteturner