Jak używać wahadełka?

Jak używać wahadełka?

Stosowanie wahadełka dla wielu osób jest sposobem na życiowe rozterki i odpowiedzią na trudne pytania. Jest ono również metodą leczenie aury i problemów ze zdrowiem. To proste energetyczne narzędzie jest anteną pomagającą skontaktować się z otaczająca energią. Jak używać wahadełka?

Jak wybrać najlepsze?

Wahadełko jest narzędziem, które pozwala na wyczucie nawet najmniejszych zmian energetycznych. Jest swego rodzaju anteną odbierającą sygnały. Można przez niego także nawiązywać kontakty ze źródłami energetycznymi, które dodadzą aurze stabilności i podpowiedzą, która ścieżka jest właściwa. Jak używać wahadełka?

Wybierz właściwy model

W sklepach dostępnych jest bardzo dużo różnych rodzajów wahadełek. Osoby początkujące powinny wybrać te wykonane z kamieni półszlachetnych lub szlachetnych i drewna. Są to tzw. wahadełka czakralne – idealne do badania czakr. Mają półokrągłą formę.

Jeśli chcesz, to możesz samodzielnie zarobić swoje wahadło. Wystarczy tylko powiesić na nitce przedmiot, np. obrączkę lub guzik. Musisz lubić tę rzecz, ponieważ to dzięki niej utrzymasz kontakt ze swoją podświadomością. Sznureczek powinien mieć długość 20 cm.

Jak używać wahadełka?

Przed przystąpieniem do pracy z wahadełkiem musisz odpowiednio się przygotować. Rozpocznij od skupienia się i osiągnięcia czystości umysłu, dzięki temu pozwolisz energii swobodnie przepływać przez Twoje ciało i uzyskać odpowiedzi, które są pozbawione wszelkich wpływów.

Praca z wahadełkiem krok po kroku:

    1. Uspokój swoje emocje. Usiądź w wygodnej pozycji. Nie krzyżuj nóg ani rak. Oprzyj się.

 

  • Gdy jesteś leworęczny, to wahadełko trzymaj w lewej ręce, gdy jesteś praworęczny, to na odwrót.
  • Na końcu sznurka zrób pętelkę. Za nią będziesz trzymać nitkę z wahadełkiem.
  • Chwyć supełek w dwa palce (wskazujący i kciuk), a resztę nitki ukryj w dłoni. Wahadełko musi swobodnie zwisać. Końcem wahadełka stuknij trzy razy o stół – czynność tę powinieneś wykonywać przed i po rozpoczęciu pracy.

 

Z wahadełkiem możesz się konsultować tak często, jak masz potrzebę. Może to być zarówno w sprawach błahych, jak i bardziej poważnych.

Copyright Wieczór panieński… 2024
Shale theme by Siteturner