Partner na wesele – gdzie szukać osoby towarzyszącej?

Partner na wesele – gdzie szukać osoby towarzyszącej?

Tuż po pierwszym toaście na parkiecie w czasie przyjęcia weselnego zwykle zbiera się wiele par, by w rytm muzyki rozpocząć pierwsze tańce. To powoduje, że nikt nie chce iść na wesele sam. Poszukiwania drugiej połówki na siłę, jest mocno bez sensu. Jednak partnera, brzmi całkiem kusząco. 

Partner na wesele nie zawsze jest potrzebny

Jeśli ktoś umie bawić się sam i nie potrzebuje do tego osoby towarzyszącej, nie powinien nikogo szukać na siłę albo tylko dlatego, by zbyt mocno nie przyciągać uwagi najbliższych. Każdy chyba przerabiał w życiu pytania cioć i wujków, a tym bardziej dziadków, sprowadzające się do tematu dziewczyny, chłopaka, a nawet ślubu. Jednak tym nie należy się przejmować, bo jeśli ktoś jest rozrywkowy, zagada z tym i z tamtym, zatańczy z jednym i z drugim, i nie będzie miał większego problemu, z tym że jest na weselu sam, to problemu nie ma wcale. 

Partner na wesele z Facebooka, portalu randkowego i z polecenia 

Niektórzy nie wyobrażają sobie wesela w pojedynkę, dlatego za wszelką cenę chcą znaleźć kogoś, kogo będą mogli na nie zaprosić. Szukają na różne sposoby, na Facebooku, portalach randkowych, a nierzadko również wśród znajomych swoich znajomych i bliskich. Należy pamiętać, że partner na wesele wcale nie musi być od razu własnym chłopakiem. Można przecież zaprosić kolegę, przyjaciela albo po prostu znajomego, który ma chęć wybrać się na imprezę i potańczyć. Trzeba tylko pamiętać, aby była to osoba rzetelna, która nie przyniesie wstydu i dobrze się zachowa. Najlepiej, aby była to osoba sprawdzona, jak właśnie ta z polecenia. Poznany kilka godzin przed uroczystością chłopak, nie będzie dobrym wyborem. 

 

Poszukiwania osoby towarzyszącej najlepiej zacząć dużo wcześniej. Warto dobrze się z tą osobą poznać, umówić się nawet na imprezę w klubie albo tak po prostu spotkać. Wybór ostateczny powinien być oczywisty i uzasadniony. Nigdy przypadkowy i pośpieszny. W ten sposób można popełnić naprawdę wielki błąd. Dobrze jest również wiedzieć, jak wybrany partner zachowuje się po alkoholu, czy przypadkiem nie jest zbyt wyluzowany. Sprawdzenie tego wszystkiego wymaga delikatnego, ale konsekwentnego podejścia. 

Copyright Wieczór panieński… 2024
Shale theme by Siteturner