Najlepsze termosy gastronomiczne — Stalgast

Najlepsze termosy gastronomiczne — Stalgast

Termos gastronomiczny ze stali nierdzewnej 25 l — Basic Line

Termosy gastronomiczne Stalgast wykonane są naprawdę z najwyższej jakości materiałów. Termos stalowy o pojemności 25 litrów od formy Stalgast o indeksie 051251 należący do linii Basic Line stworzony jest ze stali nierdzewnej i polipropylenu. Wykorzystywany jest w wielu restauracjach, hotelach i innych punktach gastronomicznych z powodu jego długiej wytrzymałości i trwałości. Termosy gastronomiczne Stalgast są wyposażone w pokrywę z uszczelką silikonową z aż 6 zatrzaskami. Dzięki podstawie wykonanej z elastycznego tworzywa termos nie jest w stanie uszkodzić mechanicznie podłogi lub mebla, na którym stoi. Termos wyposażony jest w ergonomiczne uchwyty transportowe oraz podwójne ścianki i pokrywę, które są izolowane wyjątkową pianką utrzymującą ciepło aż do 8 godzin. Posiada również wentyl wyrównujący podciśnienie.     

Ociekacz nierdzewny na talerze o średnicy 16 cm — Stalgast

Ociekacz na talerze, który wykonany jest ze stali nierdzewnej o maksymalnej nośności do 80 kg oraz indeksie 010100 świetnie sprawdzi się w profesjonalnych restauracjach, karczmach, hotelach oraz w użytku domowym. Jest w stanie pomieścić do 40 sztuk talerzy o średnicy do 16 centymetrów. Ociekacz na talerze Stalgast 010100 może być zamocowany na ścianie. Waga całego ociekacza nierdzewnego wynosi 930 g. Wymiary to: długość 1000 mm, szerokość 255 mm i wysokość 500 mm.     

Meble ze stali nierdzewnej Stalgast

Wysoka jakość produktów od firmy Stalgast to co, co ich wyróżnia. Zawsze korzystają z najwyższej klasy materiały oraz niezwykle dokładnie wykonują swoją robotę. W ich asortymencie znajdziesz: umywalki nierdzewne, wózki kelnerskie, wózki transportowe, okapy, stoły chłodnicze, stoły z basenami, regały ze stali chromowanej, regały magazynowe, szafki i półki wiszące oraz wiele więcej różnych produktów. O wiele więcej dowiesz się na ich stronie internetowej lub podczas rozmowy telefonicznej z jednym z pracowników sklepu Gastromania.pl.    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Wieczór panieński… 2022
Shale theme by Siteturner